Çap
шаблон интернет магазина joomla
Бесплатные шаблоны Joomla

Naxçıvan Dövlət Televiziyasının Həftəlik Proqramı

3 - 9 avqust  2020-ci il

 

Bazar ertəsi

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Naxçıvan Teleradiosunun “Nuhçıxan” Xalq Çalğı Alətləri Ansamblının konserti

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Televiziya filmi:Qədim el sənəti “Parçanın bədii tərtibatı”

-

10:35 - Sənədli film:“Vitamin D”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:10 - Azərbaycan kinosu: “O olmasın,bu olsun”

-

12:40 - Barlı bağlar

-

13:05 - Sənədli film:“Gələcəyin kosmik avadanlıqları”

-

13:30 - Həftə içi

-

14:10 - Sənədli film:“Yüksəkdən baxış-Cənubi Koreya”

-

15:05 - Dünya kinosu:“İki kraliça”

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:10 - Qönçeyi –ülfət

-

17:55 - Televiziya filmi:“Naxçıvanın təbiəti:Bulaqlar”

-

18:20 - Qanunçuluq

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:30 - Muzeydə bir gün

-

20:00 - Sənədli film:“Da Vinçi kodu açıldı”

-

21:00 - Xəbərlər (İngilis dilində)

-

21:35 - İdman vaxtı

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:35 - “Əkinçi”lər

-

23:00 - Sənədli film: “Altay:Maralabaxan peşəsi”

-

23:30 - Dünya kinosu: “Əcdadların zirehləri:Xəzinə axtarışında”

-

01:40 - Sənədli film: “Qiyamət günü”

-

Çərşənbə axşamı

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Sənədli film: “Super geyimlər”

-

8:05- Konsert: Musiqili dəqiqələr

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Yaradıcı əllər

-

10:30 - Sənədli film:“Suyun qiyməti”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:15 - “Əkinçi”lər

-

11:45 - Sənədli film:“Titanik”

-

12:40 - Televiziya filmi: “Gurbulaq şəlaləsi”

-

13:00 - Şəxsiyyətlər

-

13:40 - Canlı təbiət:“Böyük Bariyer rifi:Rifdən tropik meşəyə qədər”

-

14:45 - Dünya kinosu: “Pele”

-

16:30 - Bərəkət

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:15 - Sənədli film:“Ermitaj” II hissə

-

17:45 - Uğur yolu

-

18:15 - Nuhçıxan-Naxçıvan

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:30 - Televiziya filmi:“Başqala”

-

19:50 - Sənədli film:“Polkovnikin əmanəti”

-

20:30 - Uşaqlar və biz

-

21:00 - Xəbərlər (Rus dilində)

-

21:15 - Televiziya filmi:“Naxçıvanın təbiəti.Zəngəzur dağları”

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:40 - Müdriklik və tale

-

23:10 - Sənədli film:“Ekstremal dəmir yolu”

-

23:40 - Dünya kinosu: “Harissonun gülləri”

-

01:40 - Sənədli film:“Asteklər”

-

Çərşənbə

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Sənədli film:“Keçmiş dövrün dahiləri və caniləri.Gi de Mopassan”

-

8:00 - Konsert: İllərin nəğmə yaddaşı

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Sənədli film: “Ağılasığmaz mühəndis işi”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:15 - Milli kino inciləri

-

12:00 - Naxçıvan Dövlət Filarmoniyasının Mahnı və Rəqs ansamblının konserti  canlı yayım

-

13:00 - Uğur yolu 

-

13:30 - Sənədli film:“Tac Mahalın sirri”

-

14:25 - Dünya kinosu:“Şerlok Holms” I hissə

-

16:30 - Zərif qəhrəman

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:20 - Sənədli film:“Kosmosun bilinməyən sirləri”

-

18:50 - Televiziya filmi: “Ordubadın qədim məhəllələri”

-

18:35 - İnkişaf edən Naxçıvan

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:35 - Musiqi irsimizi yaşadanlar

-

20:05 - Danışan rənglər 

-

20:30 - Sənədli film:“Zavodda keçən həyat”

-

21:30 - Televiziya filmi:“Qarabağlar türbəsi”

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:40 - Naxçıvan gecələri

-

23:10 - Dünya kinosu: “Nazik qırmızı xətt”

-

01:45 - Sənədli film: “Böyük pandalar”

-

Cümə axşamı

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Konsert: Səid Rüstəmov.Oxu tar...

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Texno-Dünya

-

10:30 - Sənədli film: “Günəş enerjisi” I hissə

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:15 - Sənədli film: “Ən vacib mineral:Duz”

-

11:40 - Danışan rənglər

-

12:10 - Sənədli film:“Heyrətamiz nəzəriyyələr”

-

13:15 - Deməsəm olmaz

-

13:45 - Sənədli film: “Meqapolislər.Nyu-York”

-

14:35 - Dünya kinosu:“Şerlok Holms.Kölgələrin oynu” II hissə

-

16:30 - Təbiət

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:15 - İlk kim tapdı?

-

18:00 - Naxçıvan xalçaçılığı

-

18:30 - Ailə təsərrüfatları

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:35 - Əsrlərdən gələn səslər

-

20:30 - Sənədli film: “Yerin mərkəzinə səyahət”

-

21:30 - Hədər yaşanmayan illər

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:30 - Ədəbi düşüncələr

-

23:00 - Sənədli film:“Sadə olmayan qurğular”

-

23:30 - Dünya kinosu: “Qladiator”

-

01:45 - Sənədli film:“Daxildən baxış.Google”

-

Cümə

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Sənədli film:“Mərhəmət:Viktor Hüqo”

-

8:05 - Naxçıvan Dövlət Filarmoniyasının Xor Kollektivinin konserti

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Duyğu yarpaqları

-

10:30 - Sənədli film:“İri sıçrayış:Memarlıq”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:10 - Azərbaycan kinosu: “Ögey ana”

-

12:30 - Sənədli film:“İmmunitet”

-

13:00 - Xalq rəssamı

-

13:30 - Sənədli film: “Döyüşün əfsanələri” XI hissə

-

14:20 - Dünya kinosu:“İtirilmiş Z şəhəri”

-

16:30 - İnkişaf edən Naxçıvan

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:20 - Səhnə andı

-

18:00 - Təhsil:İnkişaf və perspektivlər

-

18:30 - Bərəkət

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:30 - Milli musiqi alətlərimiz

-

20:10 - Sənədli film: “Dağ silsiləsi”

-

21:30 - İdman ensiklopediyası

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:30 - Poetik söhbətlər

-

23:00 - Sənədli film: “Ailə olmaq”

-

23:30 - Dünya kinosu: “Sağ qalan”

-

01:35 - Sənədli film: “La-Manş kanalının sahili”

-

Şənbə

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Sənədli film: “Devid Atenborla bitkilər səltənətində”

-

8:00 - Konsert: Mahnı sovqatı

-

8:30 - "Günaydın" ədəbi-musiqili proqram

-

10:05 - Təbiət

-

10:30 - Sənədli film:“Qida macərası-çay”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:15 - Ölkələr və şəhərlər:“Brüssel şəhəri”

-

11:45 - Zərif qəhrəman

-

12:15 - Sənədli film: “Böyük maşınlar”

-

13:10 - Öncə sağlıq

-

13:45 - Canlı təbiət: “10 ən zəhərli ilan”

-

14:35 - Dünya kinosu: “Xarabalıqdan çıxmış milyonçu”

-

16:30 - Uşaqların maraq dünyası

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:15 - Sənədli film: “Anton Vayçexovskinin eksperimentləri, qeyri-adi şüşə”

-

17:45 - Top-10

-

18:10 - Kəndimiz

-

19:00 - "Xəbərlər" informasiya proqramı

-

19:30 - Televiziya filmi:“Yarımçıq şəkil” I-II hissə

-

21:00 - Həftə içi

-

21:40 - Televiziya filmi “Göy-göl”

-

22:00 - "Yekun" xəbər buraxılışı

-

22:30 - Sənətlə ucalanlar

-

23:00 - Sənədli film:“İti sıçrayış.Küləyin ram edilməsi”

-

23:30 - Dünya kinosu: “Nürnberq”

-

Bazar

7:30 - Proqram təqdimatı

-

7:35 - Sənədli film:“Təhlükəli səyahət.Gürcüstan”

-

8:00 - Naxçıvan Dövlət Filarmoniyasının Xalq Çalğı Alətləri Orkestrinin Məmməd Məmmədovun 100 illik yubileyi münasibətilə konsert

-

9:00 - Səhər ovqatı

-

10:05 - Sənədli film:“Teslanın azad enerjisi”

-

11:00 - Xəbərlər

-

11:15 - Azərbaycan kinosu:“Gümüşgöl əfsanəsi”

-

12:45 - Ailə təsərrüfatları

-

13:15 - Sənədli film:“Əsas element.Məişət pirotexnikası”

-

13:50 - Şəbəkə sənəti-ənənədən müasirliyə

-

14:15 - Dünya kinosu: “Everest”

-

16:10 - Sənədli film:“İnsanlar üzərində eksperimentlər”

-

17:00 - Xəbərlər

-

17:20 - Təbiətin söz rəngi

-

18:05 - Təqvimdə idman

-

18:30 - Yaşıl işıq

-

19:00 - “Həftənin xronikası” informasiya proqramı

-

20:35 - Sənədli film:“5000 ilin Naxçıvanı”

-

21:00 - Sazın, sözün sehrində

-

21:30 - Sənədli film:“Tarixdə partlayış.Cəngəllikdə itmiş məbəd”

-

22:30 - Şahin Gireylər və Naxçıvan

-

23:10 - Dünya kinosu: “Həyatdan təcrid olunmuş”

-

01:35 - Sənədli film: “Qanunsuz ada”

-

www.naxcivantv.az